Simulátory z reálného života

Měsíční archív: Červen 2013

0

The Sims 3 datadisky

Datadisků k tomuto skvělému simulátoru lidského života je opravdu veliké množství. Není se ani čemu divit samozřejmě.

Hned po vydání se tato hra stala obrovsky populární a ti největší přiznivci pár dní po vydání netrpělivě čekali na vydání prvního datadisku.

Celkově existuje v současné době neuvěřitelných jedenáct datadisků, přičemž každý se samozřejmě vyznačuje něčím jiný a je specifický.

Podívejme se tedy na názvy a stručné popisky jednotlivých datadisků.

 • Cestovní horečka – můžeme vycestovat do tří zemi – Francie, Egypt a Čína
 • Po setmění – můžeme se stát režisérem, celebritou, pořádat párty, potkáme zde i upíry a tak podobně
 • Povolání snů – máme zde na výběr z mnoha specifckých povolání, jako například hasič, lovec duchů, designér a tak podobně
 • Hrátky osudu – můžeme zde rozvíjet etapy života simíka
 • Showtime – v tomto datadisku se můžemestát akrobatem, zpěvákem, kouzelníkem, diskžokejem a tak podobně
 • Domácí mazlíčci – narazíme zde dokonce i na koně a jednorožce
 • Obludárium – přináší nám svět plný magie, záhat a tak podobně (zombie, víly, kouzelníci, upíři, …)
 • Studentský život – všechny výhody a nevýhody studentského života
 • Roční období – mnoho nových věcí a možností
 • Tropický ráj – možnost stavby hotelu, bydlení na jachtě a tak podobně
 • Čas budoucnosti – měl by vyjít na podzim roku 2013
0

The Sims 3 Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci je velice oblíbeným datadiském k populárnímu herními simulátoru života The Sims 3. Jedná se o pátý datadisk k této skvělé hře, který byl vydaný v říjnu roku 2011. V tomto datadisku je vlastně hlavní podstatou to, že byli přidání noví mazličci a simíkům přibyly také nové vlastnosti.

Jedná se například o koňáka, milovníka koček, milovníka psů a milovníka zvířat. Pokud jde o nové mazlíčky, tak je zde samozřejmě pes. Psi se mohou naučit stopovat, lovit a hledat kovy, nerosty a minerály. Ve hře narazíte na neuvěřitelných 110 plemen psů. Dále jsou zde samozřejmě kočky, které mohou hledat a lovit to co pes.

Najdete zde celkově něco kolem čtyřiceti plemen. Posledním mazlíčkem jsou koně, přičemž zde najdete něco kolem třiceti plemen. Mohou se účastnit například soutěží a můžou se spřátelit například s kočkami, se psem a s Vaším simíkem. Níže se můžete podívat na video, které vás do tohoto datadisku uvede.

(Celý příspěvek…)

0

The Sims 3 Roční období

Roční období je datadiskem k velice oblíbenému simulátoru reálného života s názvem The Sims. Roční období je vlastně datadiskem, který nepřináší nic moc speciálního.

Přinese nám jen mnoho dalších možností, co můžeme během celého roku a jednotlivých ročních období dělat. Tedy například v létě se můžeme vydat k moři, na podzim se procházet mezi padajícím podzimním listím. V létě si pak můžete zahrát například fotbal, zapinkat tenis a tak podobně.

Podle ročních období a počasí se pak budete samozřejmě také oblékat, tedy když prší, tak nahodíte třeba pláštěnku, když je nesnesitelné vedro, tak nahodíte kraťase, tílko a tak podobně. Tento datadisk je poměrně novou záležitostí, neboť byl vydán v listopadu roku 2012, tedy před několika měsíci. Níže se můžete podívat na video, které Vás do tohoto datadisku uvede.

(Celý příspěvek…)

0

The Sims 3 Studentský život

K oblíbenému hernímu simulátoru života s názvem The Sims 3 vyšlo již veliké množství různých datadisků. Jedním z těchto datadisků je pak například datadisk s názvem Studentský život.

Jak již asi z názvu poznáte, tak se se svými Simíky podíváte na univerzitu, kde je budete vést zejména k dobrým studentským výsledkům.

To však samozřejmě není všechno. Budete si zde moci okusit opravdu všechno, co studentský život obnáší.

To znamená například prostestování proti systému, flirtování u táboráku a tak podobně.

Budete moci navštěvovat také samozřejmě růzé bary, hospody, bowlingové centra a tak dále. Budete se moci tak také menším výtržníkem, který sprejuje po zdi a další podobné aktivity. Níže se můžete podívat na video, které Vás do tohoto úžasného univerzitního světa uvítá.

(Celý příspěvek…)

0

Cheaty na The Sims 3

The Sims 3 je velice oblíbneným herním simulátorem skutečného života. Ve hře budete ovládat život takzvaných simíků, to znamená, že jim postavíte dům, vyberete práci, naplníte jim volný čas a spoustu dalších věcí, které prostě děláte v normálním životě.

Není samozřejmě divu, že i na tuto hru existuje veliké množství různých cheatů. Pokud tedy budete chtít zadávat nějaké cheaty, tak musíte první otevřít cheatovací konzoli ve hře. Toho docílíte pomocí kombinace kláves [Ctrl] + [Shift] + C.

Jakmile ji máte otevřenou tak můžete začít zadávat cheaty. Níže se podíváme na nějaké nejčastější a nejoblíbenější cheaty ve hře The Sims.

 • Motherlode – přidá 50 000 Simolenů
 • Kaching – přidá 1 000 Simolenů
 • fadeObjects – vypne nebo zapne mizení předmětů, když se přibližuje nebo oddaluje kamera, není funkční přímo na simíky
 • jokePlease – v konzoli se Vám zobrazí nějaký náhodný vtip
 • hideHeadlineEffects on – zakryje bublinky s hovorem a myšlenkami
 • hideHeadlineEffects off – dá bublinky s hovorem a myšlenkami do původního stavu
 • Moveobjects off – vypne přesun objektů ve hře
 • Moveobjects on – zapne přesun objektů