Simulátory z reálného života

Take On Helicopters

Take On Helicopters je výborným herním simulátorem, který byl vyvinut známou českou herní společností s názvmem Bohemia Interactive, která se přímo specializuje na vývoj takových herních simulátorů. Jak již z názvu vypovídá, tak v tomto simulátoru si vyzkoušíte ovládání různých typů a druhů vrtulníků.

Na začátku hry budete mít na výběr z celkově tří typů vrtulníků, které jsou samozřejmě odlišné. Liší se především svou velikostí, od čehož je také odvozen účel každého vrtulníku. Máme zde tedy například těžké vrtulníky, které se specializují na přenášení objemných nákladů nebo přepravování velikého počtu osob.

Dále zde máme střední třídu vrtulníků, která zajišťuje zejména přepravu osob a lehké vrtulníky, které jsou využívány k různým účelům. Hra Vás zavede do malé letecké společnosti ve městě Seatell, kde se budete muset popravt s opravdu různorudými úkoly.

Jedná se samozřejmě o běžnou dopravu osob a vyhlídkové lety, ale také budete například asistovat zásahovým jednotkám SWAT při vojenských a policejních akcích a tak podobně. Jestliže Vás hra zaujala, tak si můžete zdarma stáhnout demoverzi této hry.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Letecké simulátory a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.