Simulátory z reálného života

Tony Hawk’s Pro Skater 4

Tony Hawk’s Pro Skater je nejznámější a nejoblíbenější světovou hrou se skejťáckou tématikou, která má již hodně dlouholetou tradici. Hra je pojmenována samozřejmě po jednom z nejslavněšjích skejťáků z historie, Tonym Hawkovi.

Tony Hawk’s Pro Skater 4 nám přináší celou řadu dalších vylepšení a novinek oproti předchozím verzím, především se však jedná o lepší grafickou stránku a větší reálnost hry. Na začátku hry si můžete vybrat jednu z čtrnácti postav, přičemž každá postava má samozřejmě trošku jiné vlastnosti.

Vzhledem k těmto vlastnostem pak dokáže nějaké triky udělat lépe, než třeba nějaké jiná postavička. Tohoto bysteměli samozřejmě co nejvíce využívat, neboť cílem je jako vždy uderžet se na skejtu co nejdelší dobu a udělat co nejvíce bodových triků. Na internetu si můžete zadarmo stáhnout demoverzi této hry. V demoverzi Vám budou otevřeny celkově tři z módů hry, přičemž celkově jich je pět.

Ve většině těchto módů je pak hlavním cílem samozřejmě nasbírat co největší množství bodů. Dalším z limitů je pak také čas, přičemž každé kolo má předem daný čas, který budete mít k dispozici. Ještě než začnete hrát, tak si určitě vyzkoušejte volnou jízdu, kde se seznámíte s postavou, s jejími jízdními vlastnostmi a celkově s ovládáním.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Simulátory ze života a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.